Ponúkané služby

Naša spoločnosť v spolupráci so zahraničným trénerom ponúka v oblasti rozvoja a vzdelávania:

  • VALUE BASED MANAGEMENT & LEADERSHIP seminár
    Intenzívny rozvojový program pre senior manažérov, HR manažérov a team lídrov. Tento jedinečný a praktický program, ktorý trvá dva dni, sa zameriava na rovnováhu medzi charakterom a schopnosťami, ktoré sú potrebné k zmene vo vysoko efektívneho lídra. Seminár je organizovaný v pravidelných časových intervaloch a prebieha v priestoroch spol. Business Essentials na Jakubovom nám. 13, v Bratislave.
  • Tréningové služby
    Poskytujeme školenia upravené podľa predstáv a potrieb klienta, zamerané na zlepšenie efektivity v oblasti manažmentu a vedenia ľudí.
  • Koučing a mentoring
    Poskytujeme individuálny koučing a mentorig pre manažérov a team lídrov, s cieľom zlepšiť efektivitu prostredníctvom osobného a profesionálneho rozvoja.
tréningy

Dr. Ardawan Lalui

pôsobil viac ako 20 rokov na pozíciách Managing Director, R&D Director a Project Manager v Írsku a v Českej republike. Ako konzultant, kouč a tréner spolupracoval na množstve významných európskych projektov. V súčasnosti žije v Irsku a pracuje na projektoch pre viacero medzinárodných spoločností v Českej republike, Poľsku, Írsku, Anglicku a na Slovensku... Viac na www.lalui.com

Prečítajte si rozhovor s naším koučom
eTREND: Konkurencia je ako nešťastná pubertatréningy

„....touto cestou by som sa Vám chcel opätovne poďakovať za pozvanie na seminár „Leadership Development Programme“, na ktorom som sa mal tu česť zúčastniť v dňoch 27.-28. Novembra 2012. Zvlášť si dovolím vyzdvihnúť „čarovnú“ osobnosť pána školiteľa Dr. Lalui, ktorého považujem za unikátneho a teda neoceniteľného motivátora v prístupe k životu a práci. Nevídaná osobnosť! Nič také som doposiaľ nezažil a budem z toho s určitosťou dlho pozitívne čerpať.

Mgr. PhDr. Vladimír Kollár - Sales & Marketing Manager, Merck Sharp & Dohme, s.r.o

„Dr. Lalui má schopnosť osloviť ľudí rôzneho veku a rozličných povolaní. V skupine vytvára inšpirujúcu a tvorivú atmosféru, ktorá sa prostredníctvom základných ľudských hodnôt a správania prejavuje vo vedení a manažmente. Jeho prednášky sú intuitívne a zaujímavé, základom pre ne sú vždy bohaté skúsenosti z bežného i profesionálneho života. Nech už naše bežné každodenné a pracovné prostredie vyzerá akokoľvek, Dr. Lalui navrhuje, aby sme riešenia hľadali za pomoci komunikácie založenej na vzájomnom porozumení a rešpektovaní rozdielností. Varuje pred tým, aby sme svet vnímali len čierno-bielo, ale zároveň zdôrazňuje aká dôležitá je dôslednosť pri dodržiavaní základných princípov.
Ukázať vodcovstvo na príklade, zmysluplnom živote a práci, snaha o výnimočnosť v jednoduchosti a posilňovanie základných hodnôt je zvlášť pôsobivé a upokojuje najmä v časoch krízy a zotavenia po kríze. Zažiť prednášku Dr. Lalui sa veľmi podobá uspokojeniu, ktoré zažijete ak opakovane čítate vynikajúcu knihu, ktorá vás aj po mnohých rokoch prekvapuje nielen svojou živosťou a presnosťou, ale aj tým, ako dokáže odhaliť pravdu a múdrosť ľudskej skúsenosti.“

Dino Ajanovic - Country General Manager, TNT Express Worldwide, Slovakia