Gynekológ - vedúci lekár

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:Bratislava, Slovensko
Náplň práce:Hľadáme vedúceho lekára, ktorý bude viesť tím lekárov - gynekológov v oblasti IVF.
Radi príjmeme do tímu i lekára-gynekológa so záujmom i IVF ( nemusí mať skúsenosť s IVF) s potenciálom do budúcnosti na pozíciu Vedúci lekár.
Termín nástupu:
Iné výhody:- atraktívne zázemie spoločnosti s najmodernejším technologickým vybavením
- možnost služobného bytu v prípade bydliska mimo BA
- nadštandardné platové podmienky
- práca v súkromnom zdravotníckom zariadení
Plat:5000-7000€
Druh pracovného pomeru:plný úväzok, skrátený úväzok
Informácie pre uchádzača:

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:gynekológia-pôrodníctvo, IVF (atestácia z IVF nieje podmienkou)
Dosiahnuté vzdelanie:vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
Vodičský preukaz: B
Doplňujúce požiadavky:Hľadáme lekára - gynekológa, ktorý má záujem o oblasť IVF, pričom komunikáciu a empatiu vo vzťahu k pacientom vníma ako dôležitú súčasť tejto práce.
Na pozícii vedúceho lekára bude mať zodpovednosť aj za vedenie personálnej agendy kliniky, preto by mal byť spoľahlivý, samostatný a mať silné organizačné schopnosti.
Zároveň sa potešíme i gynekológovi so záujmom oblasť IVF ( zaškolíme).
Ak ste sa v týchto riadkoch našli, budeme radi, keď nám zašlete Vaše CV.
Mám záujem o pozíciu